maymat-logo
Rejestracja

May-Mat

P.W May-Mat jest firmą rodzinną o wieloletniej tradycji, działającą w obszarze handlu i produkcji. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment elementów złącznych, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi, akcesoriów ogrodowych, spawalniczych, artykułów motoryzacyjnych, odzieży ochronnej, artykułów budowlanych i gospodarczych, a także wiele innych. Dostarczamy towary głównie na rynek południowej Polski oraz dla firm działających na terytorium UE.

Istniejemy na rynku już od początku lat 90. kiedy w Polsce powstawała gospodarka wolnorynkowa. Cały czas prężnie się rozwijamy poszerzając ofertę sprzedażową oraz własną sieć dystrybucji - sklepy firmowe. Współpracujemy od ponad 25 lat z czołowymi polskimi producentami, a sieć naszych kontrahentów systematycznie się powiększa.

Sukces naszej firmy jest współtworzony przez pracowników, wśród których są osoby związane z nami od ponad 20 lat. Obecnie zatrudniamy 50 osób w Centrum Sprzedaży w Szczepanowie oraz w sklepach firmowych na terenie powiatu brzeskiego, bocheńskiego, nowosądeckiego, tatrzańskiego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

zdjecie firmy

MayMat, Łukowa 39, Szczepanów